Sivişoğlu İnşaat

Sivişoğlu İnşaat
Listeler - 1 emlak

50 YILLIK TECRÜBESİ İLE
GÜVENİN SİMGESİ
SİVİŞOĞLU İNŞAAT

İLan Dairemiz

ÇARŞI MERKEZDE OKUL MARKET BANKA Vs HEMEN YANINDA
YAZ-KIŞ OTURUMA MÜSAİT
MUTFAK AYRI 3+1 GENİŞ DAİRE (Havuzsuz)
İlandaki daire fiyatı (Nakit veya Banka Kredili Fiyattır.)​

Devam Eden Projemizde ” 40 AY ”
Hemen Teslimler ” 30 AY” A KADAR
FAİZSİZ KREDİSİZ KEFİLSİZ ARA ÖDEMESİZ
ELDEN SENET İLE KİRA ÖDER GİBİ ÖDEYİN.

Dilerseniz 0.79 Faiz Oranı ile 10 YILA KADAR BANKA KREDİSİ…

daha fazla detay

Murat Cilenkoglu

Director
Listeler - 3 emlaklar

Evinizi kiralamak, satın almak veya satmak için olsun, Multiestate’in yerel emlak acenteleri ve brokerleri dizini, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olabilecek profesyonellerle bağlantı kurar. Emlak piyasası benzersiz olduğundan, bir sonraki evinizi kiralama, satın alma veya satma sürecinde size yol gösterecek yerel uzmanlığa sahip bir emlakçı veya komisyoncu seçmek önemlidir. Rehberimiz, satın alma, satış, haciz veya yer değiştirme konusunda uzmanlaşmış gayrimenkul profesyonellerini bulmanıza yardımcı olur – diğer birçok seçenek arasında.

Alternatif olarak, satın alma ve satış hizmetlerinin tamamını sunan yerel bir acente veya…

daha fazla detay

Mehmet özgür

Realtor, CDPE
Listeler - 1 emlak

Evinizi kiralamak, satın almak ya da satmak istiyorsanız, Realestate’in yerel emlak acenteleri ve brokerleri dizini, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olabilecek profesyonellerle bağlantı kurar. Emlak piyasası benzersiz olduğundan, bir sonraki evinizi kiralama, satın alma veya satma sürecinde size yol gösterecek yerel uzmanlığa sahip bir emlakçı veya komisyoncu seçmek önemlidir. Rehberimiz, satın alma, satış, haciz veya yer değiştirme konusunda uzmanlaşmış gayrimenkul profesyonellerini bulmanıza yardımcı olur – diğer birçok seçenek arasında. Alternatif olarak, satın alma ve satış hizmetlerinin tamamını sunan yerel bir acente veya…

daha fazla detay

Selim Karaca

Emlak Uzmanı
Listeler - 2 emlaklar

Selim Karaca, Professionals Real Estate Agency, epitomizes integrity, energy, dedication, hard work and creative personal service in every detail of every real estate transaction he is involved in.

Selim is focused on consistently providing unsurpassed personal service and his comprehensive market knowledge is a benefit to all of his clients.

 

daha fazla detay

Ayşe Bastaban

Yönetici
Listeler - 3 emlaklar

Hevesli ve verimli olan Ayşe Bastaban, üstün müşteri hizmeti sunmasıyla ün kazanmıştır.
Lisa, mülk yatırımında geniş kişisel deneyime sahiptir ve satıcılarının ve alıcılarının ihtiyaçları hakkında ilk elden bilgi ile donatılmıştır.
Ayse, müşterilerine güvenilir tavsiye verebilmelerini sağlayan yerel emlak piyasası hakkında güçlü bilgiye sahiptir.
Özellikle satıcılar ve proaktif satıcılar, Ayşe‘nin bir mülk işleminin her yönüne onları mutlu bir şekilde dahil eden bir tür ajan olduğunu göreceklerdir.
Sıcak ve kolay bir yaklaşıma sahip harika bir iletişimci olan Ayşe,…

daha fazla detay