Murat Cilenkoglu

Director

Evinizi kiralamak, satın almak veya satmak için olsun, Multiestate’in yerel emlak acenteleri ve brokerleri dizini, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olabilecek profesyonellerle bağlantı kurar. Emlak piyasası benzersiz olduğundan, bir sonraki evinizi kiralama, satın alma veya satma sürecinde size yol gösterecek yerel uzmanlığa sahip bir emlakçı veya komisyoncu seçmek önemlidir. Rehberimiz, satın alma, satış, haciz veya yer değiştirme konusunda uzmanlaşmış gayrimenkul profesyonellerini bulmanıza yardımcı olur – diğer birçok seçenek arasında.

Alternatif olarak, satın alma ve satış hizmetlerinin tamamını sunan yerel bir acente veya emlak komisyoncusu ile çalışabilirsiniz.
Ne tür bir gayrimenkul ihtiyacınız olursa olsun, çalışmak istediğiniz yerel gayrimenkul profesyonelini bulmak ilk adımdır.

Emlak dizini, emlakçıları görüntülemenize ve karşılaştırmanıza, incelemeleri okumanıza, bir acentenin geçerli listelerini ve geçmiş satışlarını görmenize ve aracıları doğrudan Multiestate’teki profil sayfalarından görmenize olanak tanır.

 

TEMSILCI ILE ILETIŞIME GEÇIN