Yorum yapılmamış

Real Estate Roundup

Aktif Ev İnşaat Endüstrisi Depo Alanı İçin Daha Fazla Talep YaratacakGüçlü tüketici harcamaları ve konut inşaatı faaliyetlerindeki artış, TR’nin inanılmaz bir şekilde toparlanmasının başlıca faktörleridir. endüstriyel emlak sektörü ve uzmanlar, ev alımları artmaya devam ettikçe, depo alanı için talep de artacaktır.

-Çok aşamalı çevrimiçiSatın Almak veya Satın Almak: Geliştiricinin Sorusu BuKentsel alanlarda arazi maliyetleri artmaya devam ettikçe, geliştiriciler potansiyel projelerinin satın alma öncesi aşamalarında finansal uygulanabilirliğini değerlendirmeye her zamankinden daha fazla odaklanmaktadır.

Becerikli geliştiriciler, gerekli özen aşamasının başlangıcında kavramsal bir tasarım ve ilişkili kavramsal bütçe geliştirmenin, geliştirme ekibinin potansiyel gelişimin tasarım ve inşaat maliyeti yönlerini hızlı bir şekilde değerlendirmesini sağladığını ve gerekirse tasarım alternatiflerine baktığını kabul eder. maliyeti ayarlayacaktır.

Anket sonrası anket, saha edinimi ve proje geliştirme için artan maliyet eğiliminin yaygın olduğunu gösterdiğinden, projeye özgü deneyim, yerel bilgi ve güçlü tahmin ve inşaat öncesi yetenekleri ile kalifiye bir inşaatçı ile bağlantı kurmak güvenilir veri almak için anahtardır ve oluşturulan proforma karşı kendinden emin hissetmek. –

NRE Online’danHaziran 2015’teki En Sıcak 20 Gayrimenkul PiyasasıYaz resmi olarak buradadır ve tıpkı ülkenin çoğunda dolaşan ısı dalgaları gibi, emlak piyasası da multiestate.nl® için Haziran verilerinin ön analizine göre, yakında herhangi bir zamanda soğuma belirtisi göstermez. – multiestate.nl dosyasındanHomebuying Millennials kimlerdir?Millennial ev hanımı gerçekten neye benziyor?

Bu son derece tartışılan nesil konut sektöründe sıklıkla tanımlanıyor ve birkaç rapora bakarak ev sahipliğine atlamaya hazırlar. – Muhafaza TelindenŞimdi bir ev satın almak için iyi bir zaman

Herkesin konut piyasasına atlamak için motive edebilecek kendine özgü faktörleri vardır. Hala satın almak isteyip istemedikleri konusunda hala kararsız olan bu alıcılar için, LendingTree, insanların bu yaz ev satın alma işlemlerine başlamak isteyebileceklerinin dört nedenini özetledi. – Muhafaza TelindenKonut geliştikçe ipotek oranları yükseliyor Federal Rezerv, bu yılın sonunda en az bir faiz artırımının gerçekleştiğini belirten bu hafta ipotek oranları yükseldi.

Konut piyasasının ivmesi güçlendikçe artış yaşanıyor. – Bankrate’denBir ipotek borç verenden bekleyebileceğiniz 15 soruKendinizi ipotek borç vereninin yerine koyun: Birisine büyük bir kredi vermeden önce borçlu hakkında çok şey bilmek istemez misiniz?

İpotek başvurunuzun geliriniz, kredi geçmişiniz, satın almak istediğiniz ev, ne kadar tasarruf etmiş olduğunuz ve daha fazlası hakkında bu soruları sormasını bekleyin.Bekleyen Konut Satış Endeksi Mayıs ayında% 0.9 artışla yıllık% 10 artış gösterdiUlusal Emlak Komisyoncuları

Birliği’ne göre, Nisan ayında okumaya yönelik aşağı yönlü bir revizyondan sonra, bekleyen konut satışları adı verilen mevcut evleri satın almak için imzalanan sözleşmeler,

Nisan ayında Mayıs ayından sadece yüzde 0,9 arttı. Bu, analistlerin öngördüğünden biraz daha düşük, ancak Nisan 2020’den bu yana derneğin endeksindeki en yüksek seviye. Bekleyen satışlar şimdi bir yıl öncesine göre yüzde 10.4 daha yüksek.

Yorumlar (0)